ILICA HOTEL SPA & THERMAL RESORT


 

AKTİVİTELERİMİZ

 • MINI CLUB

  Çocuk kulübümüzün en temel amacı çocuklarımızın yüzünden gülümsemeyi eksiltmemektir. Minik misafirlerimizin tatillerini oyun ve becerilerini geliştiren aktivitelerle renklendirip hayatları boyunca önemli olacak çevre bilinci ve doğa sevgisini öğretiyoruz. Deneyimli ve eğitimli kadromuz ile çocuklarınızla yakından ilgilenirken siz de tatilinizin tadını çıkarın.

 • İLİZYON SHOW

  Belirli günlerde 7’den 70’e herkesin büyük ilgi ile izlediği illüzyon showlarımız ile tatilinize keyif katın.

 • CANLI MÜZİK

  Kulaklarınızın pasını silecek canlı müzik etkinliğimiz ile eğlencenin tadına varın. Haftanın belli günlerinde, gitar eşliğinde 21.00 – 23.00 saatleri arasında Lobby Bar’ımızda keyifli saatler geçirin. Hatta gitaristimizin çaldığı şarkılara dilerseniz eşlik edebilir, istek şarkılarınızla unutulmaz müzik ziyafeti yaşaya bilirsiniz.

 • KONSERLER

  Ilıca Hotel Spa & Thermal Resort, muhteşem konserlere ev sahipliği yapıyor! Özel günlerinizi, birbirinden ünlü sanatçıların konserleri ve muhteşem sahne performanslarıyla daha özel kılarken, siz sadece tatilin tadını çıkartın.

 • AQUA TOY CITY

  13 dönüm alan üzerine kurulu Aqua Toy City, fıskiyeli su oyunları, ışıklı ve müzikli su gösterileri, kaydırakları ve yüksek güvenlik hassasiyetiyle tasarlanmış dev su oyuncakları ile en çok küçük misafirlerin vazgeçilmezi.

 • ZİPLİNE

  Aqua Toy City’de ücretli yer alan Zipline Aktivitesi ile ayaklarınız yerden kesilirken, kendi ağırlığınızın yer çekimine karşı etkisini hissedeceksiniz. Yüksek bir kuleden çelik halat yardımıyla aşağı doğru kayarken kuşbakışı Aqua Toy City manzarasının keyfini çıkarın.

×

Rezervasyon Talebİ