ILICA HOTEL SPA & THERMAL RESORT

EVET DEMEDEN ÖNCE!

Kusursuz bir davet, mükemmel bir görünüm, eksiksiz bir organizasyon ve seçkin davetlerin vazgeçilmez adresi…

Çeşme Ilıca Hotel’de düğününüz birlikteliğiniz kadar özel ve unutulmaz olacak.

Nişan partilerinden, bekarlığa veda gecelerine, havuz başı partilerinden büyük düğünlere, unutulmaz balayı tatillerinden yıldönümü kutlamalarına ve diğer birçok ayrıntıya kadar sizin düşlediğiniz gibi bir etkinlik için, Ilıca Hotel birbirinden farklı mekan ve hizmetler sunuyor.

Vela Beach Düğün Alanı

Yaklaşık 800 kişiye kadar davetlerinize ev sahipliği yapabilen Vela beach, denize sıfır konumuyla düğünlerin vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor.

My Beach Düğün Alanı

150 kişiden 400 kişiye kadar davetlerinize ev sahipliği yapabilen, havuz ile denizin tam ortasında bulunan Mybeach düğün alanında tüm hayalleriniz gerçek olacak.

Kasara 1-2 Gala Salonu

Modern ve davetkâr dizayn edilmiş, ihtiyacınız için her detayın düşünülerek hazırlandığı Kasara Gala Salonumuzda, organizasyonlarınızı kış aylarında da unutulmaz kılıyoruz.

MEKANLAR

 

 • MY BEACH

  MY BEACH

  Yaz aylarında düğün, nişan, kokteyl, kokteyl prolonge, düğün sonrası gerçekleştirilen "after party", kezada nikah töreni, 13 yaş kutlaması / Bat Mitzvah, bekarlığa veda partisi gibi tüm özel günler için Çeşme'nin aranılan mekanı haline gelen MyBeach, yüzlerce organizasyonu %100 memnuniyet ile gerçekleştirilmektedir.

  DETAYLAR

 • KASARA 1 - KASARA 2

  KASARA 1 - KASARA 2

  Kasara salonumuz 876 metrekare olup, Tiyatro düzeninde 850, Sınıf düzeninde 550, Gala düzeninde 790 ve Kokteyl düzeninde 900 kişiye hizmet vermektedir.

  DETAYLAR

 

×

Rezervasyon Talebİ