Ilıca Hotel Spa & Wellness Resort

SPA & THERMAL

Sağlığın ve Güzelliğin Başladığı Yer...

Ruhunuza keyifli dokunuşlar ile güzelliğinizi tazeleyin…

3500 m2 alanda hizmet veren SPA & THERMAL merkezimizde hem vücudunuzu hem de ruhunuzu dinlendirebileceksiniz. Branşlarında uzman, tecrübeli ve yakın ilgili ekibimiz sayesinde yaşamın tüm stresli anlarından uzaklaşacak, kişiye özel bakımlarla Uzakdoğu'nun egzotik SPA keyfini yaşayacaksınız. Kişisel bakım ve masaj odalarımızda, anti-stresten selülite, lokal ağrılardan cilt sorunlarına kadar her türlü sorununuzu size özel hazırlanan programlarımız ile çözerek, sağlık ve güzellik vaat ediyoruz. Termal Havuz - Thalasso Havuz - Vücut ve Cilt Bakımları - Masajlar ( Bali, Thai, İsveç, Hint…)

Günün tüm yorgunluğunu üzerinizden alacak Sauna, Türk Hamamı, Thalasso Havuz, Termal Havuz, Kapalı Mini Aqua Çocuk Havuzu ile günü birlik fırsatlarımız dan yararlanabilirsiniz.

Çeşme'nin şifalı TERMAL SULARI ile kendinizi yenilemenin, FITNESS bölümünde formda kalmanın tam zamanı.

SPA bölümündeki termal havuz ve kapalı çocuk havuzu, 15 Haziran - 15 Eylül tarihleri arasında tesisin açık havuzlarında hizmet vermesi  sebebiyle kapalıdır.

BU ARADA ÇOCUKLARI DA KIŞ AYLARINDA UNUTMADIK


Aileler spa ve termal keyfini yaşarken çocuklar Mini Aqua Toy City'nin keyfine varacak. ( Kaydıraklar, Filler, Palyaçolar, Korku Tüneli )

Eklem ağrıları ve hareket kısıtlamaları, romatoid artrit, M. Bechterew

Metabolik kemik rahatsızlıkları

Kas ve bağ dokusu rahatsızlıkları (Fibromiyozit, Miyogeloz vb.)

Kemik erimesi (Osteoporoz)

Omurganın bel ve sırt ağrıları (Siyatalji-Lumbalji-Lumbal Diskopati)

Artroz

Ameliyat sonrası tedaviler, kan dolaşım problemleri, dermotolojik hastalıkların tedavisinde faydalıdır.

TERMAL HAVUZ

Çeşme Ilıca termal suyu Türkiye'nin en değerli su kaynaklarından birisidir. 375 m2 büyüklüğündeki termal havuzumuzun derinliği 1,20 cm'dir. Termal suyun şifasını jakuzi eşliğinde Ilıca Spa Center'da yaşamaktan keyif alacaksınız.

ÇOCUK HAVUZU

Derin deniz suyunun doğrudan ve sürekli çekilerek vücut ısısına kadar ısıtılması ve özel jakuzili havuzlarda terapiye sunulmasıdır. 170 m2 büyüklüğünde 1,40 cm derinliğinde olan thalasso terapi havuzu kan dolaşımının düzenlenmesine yardımcı, toksin atıcı, sindirim ve dolaşım sistemini düzenleyicidir.

THALASSO HAVUZ

Derin deniz suyunun doğrudan ve sürekli çekilerek vücut ısısına kadar ısıtılması ve özel jakuzili havuzlarda terapiye sunulmasıdır. 170 m2 büyüklüğünde 1,40 cm derinliğinde olan thalasso terapi havuzu kan dolaşımının düzenlenmesine yardımcı, toksin atıcı, sindirim ve dolaşım sistemini düzenleyicidir.

TÜRK HAMAMI

Türk kültüründe önemli bir yeri olan hamamlarımız dünyada en çok bilinen kültürel miraslarımızın başında geliyor. Hamamlar günlük yaşamın vazgeçilmezi ve bir sosyalleşme aracı olarak Osmanlı döneminden günümüze kadar gelmiştir. Şimdi gelin kültürümüzü; hamamları, kese & köpük ritüellerini tüm renkliliği ile Ilıca Spa Center'da yaşayın.

SAUNA

Sıcak ve kuru havanın bulunduğu, misafirlerin rahatça edebilecekleri kadar büyüklüğü olan, ahşaptan yapılmış sıcak hava banyosudur. Sauna, size taze bir görünüm kazandırır. Gözeneklerin açılmasıyla ve derinizin temizlenmesiyle sağlıklı ve güzel bir görünüme sahip olabilirsiniz.

FİTNESS CENTER

Tatilinizde formda ve sağlıklı kalmak için modern teknolojiye sahip ekipmanlarla donatılmış Ilıca Fitness Center'dan faydalanabilirsiniz.

Get better rates or book using Jumeirah Sirius Points

Tell me more +Show Less -

{{Property.SearchTitle}} {{Property.CheckInDateText}} - {{Property.CheckOutDateText}}{{Property.NightsText}}

{{Rate.DailyRateText}} {{Rate.Currency}} {{Rate.DailyRate | number:2}} {{Rate.RoomPlanName}} {{Rate.EarnSiriusPoints}}

{{Rate.NightsText}}{{Rate.Currency}}{{Rate.TotalAmountAfterTax | number:2}}{{Rate.TaxesAndFeesText}}

{{Rate.PriceBreakDownText}}

  • {{Rate.BestAvailableRateText}}{{Rate.Currency}}{{Rate.DailyRate | number:2}}
  • {{Rate.DailyTaxText}}{{Rate.Currency}}{{Rate.DailyTax | number:2}}
  • {{Rate.TotalRateText}}{{Rate.Currency}}{{Rate.DailyTotalRate | number:2}}

{{Rate.RoomPlanName}}

{{Rate.TermsAndConditionsHeading}}

Close

{{Property.SearchTitle}}