Ilıca Hotel Spa & Thermal Resort

Vela Beach

Kusursuz bir davet, mükemmel bir görünüm, eksiksiz bir organizasyon için, seçkin davetlerin vazgeçilmez adresi olan Vela Beach, düğünlerine ev sahipliği yaparak eğlencenin odak noktası olmaktadır.

Çeşme’nin gün geçtikçe popülerliğini arttırması son yıllarda çok sayıda tesisin kurulmasına neden olmuş ve kısa zamanda dünyanın sayılı tatil yerlerinden biri olmasını sağlamıştır. Çeşme, yazları gece kulüplerindeki ve gündüz kumsal partilerindeki eğlencesi, sörfü ve eşsiz deniziyle misafirleri kendine çekmekte; kış aylarında ise dünyanın en iyi termal ve thalasso merkezlerinden biri olarak konuklarına 12 ay tatilin keyfini yaşatmaktadır. Özilhan Sınai Yatırım A.Ş ve Özkardeş Ailesi’nin bir arada kurduğu ODEN İnşaat Turizm Ticaret A.Ş’ ye bağlı Ilıca Hotel Spa & Thermal Resort, üst düzey müşteri kitlesine sahip 5 yıldızlı bir otel olarak Ilıca’nın en güzel koyunda hizmet vermektedir. 2015 yılında 330 odası ve 723 yatak kapasitesiyle renove edilerek hizmete giren Ilıca Hotel, İzmir’in en geniş dış mekan organizasyon alanına sahiptir. Ilıca Hotel, 2007 yılı içerisinde dış mekanlarında %70’i İzmir ve çevresi, kalanı İstanbul ile diğer iller olmak üzere 130 bin ziyaretçiye kapılarını açmış; iç mekanlarda ise konaklama ve toplantı grupları ile 90 bin ziyaretçiye ulaşmıştır. Yıl boyunca konaklama ve toplantı için Ilıca Hotel’i tercih eden konukların % 78’i İstanbul, kalanı ise İzmir başta olmak üzere diğer büyük illerden gelmiştir. Her yıl, özellikle jet sosyete organizasyonlarının ev sahipliğini yaparak dikkat çeken Ilıca Hotel Spa & Thermal Resort, yine çok ses getirecek düğünler için yeni sezona hazırlanıyor. İzmir’in en büyük dış mekan davet ve organizasyon alanına sahip olan Ilıca Hotel, kusursuz hizmet anlayışı, Termal SPA Sağlık Merkezi ve Ilıca Koyu’na hakim konumu ile açıldığı günden bu yana şehrin en tercih edilir mekanı haline geldi. Ceyla-Levent Akgerman, Özge-Mazhar Zorlu, İpek-Murat Örge, Aslıhan-Gwain Denizkurdu, Selen-Onur Nacaroğlu, İpek Akad-Ulaş Kocaoğlu ve Melis Kayabaşı-Yıldırım Kerman gibi tanınmış isimlerin dünyaca ünlü düğünlerine ev sahipliği yaptı.

ORGANİZASYON HİZMETLERİ

Ilıca Hotel yine bu yıl rüya gibi düğünlere, seçkin davetlere imzasını atacak!

Siz ve Ilıca Hotel SPA & Termal Resort'teki düğününüz, aşkınızla birlikte yıllarca anılacak eksiksiz bir seremoni... Yaşam boyu hatırlanacak kusursuz bir düş... 600 kişiye kadar, 4 farklı mekanımızla, aşkınızı ömür boyu hatırlanacak bir masala dönüştürüyoruz. Özel davetlerinizde, düğün organizasyonlarınızda sizlere en iyisini sunmayı hedefleyen Ilıca Hotel, stilize davetleri, seçkin davetlilerle buluşturuyor. Ünlü şeflerimizin hazırladığı dünya mutfaklarından örnekleri tatmanın, gece boyunca havuz başında ya da deniz kenarında, birbirinden lezzetli kokteyllerle mehtabın karşısında, kadife gibi gökyüzünün altında dans etmenin eşsiz keyfini bizimle yaşayın…

Ilıca Hotel ziyafet ekibi hayallerinizi unutulmaz yapmak için çalışıyor!

Otelimizin deneyimli banket ofisi, uzman kadrosu ile davet sahiplerinin tüm özel isteklerini yerine getirmekte ve bu özel günlerin en iyi şekilde planlamasına yardımcı olmaktadır. “Özel günler, Ilıca Hotel’de yaşanır” felsefesiyle yola çıkan Çeşme Ilıca Hotel ziyafet ofisi, her daveti en ince ayrıntısına kadar planlayarak, davet tarihinde hiçbir eksiklik yaşanmaması adına görevinin başında bulunuyor. Mönünüzü oluştururken dahi, gastronomi bilgileri ile sizi yönlendiren ekibimiz, “mükemmelliğin ayrıntılarda gizlidir” felsefesi ile hareket ediyor.

Gelin hamamı:

Osmanlı'dan beri varolan ancak modernleşme, şehir hayatı gibi faktörler nedeniyle ortadan kalkan Gelin hamamı, o dönemlerde hamamda gelinin kınasını yakıp onu güzel bir evlilik için son kez akrabalarıyla bir arada eğlenme imkanının sunulduğu eğlencelerdi. Ilıca Hotel, günümüzde bu geleneği yeniden yaşatmak için gelini, ailesi ve arkadaşları ile evlilik öncesinde unutamayacakları organizasyon ile bir araya getiriyor. Hemen her kesimden büyük ilgi gören geçmişten günümüze ulaşan bu gelenek, artık çok daha alternatif şekillerde de yapılabiliyor. Hafızalardan kolay kolay silinmeyecek eğlencelere imza atmak için seçeneklerinizin olduğu Patalya Bar, unutulmaz anıların yaşanacağı Gelin Hamamınız için eşsiz bir mekan haline getiriliyor. Gelinler, makyaj, manikür, pedikür, cilt bakımı, zayıflama, kuaför, solaryum, hamam, Uzakdoğu masajları, buhar odası, jet duş, jakuzi, termal havuz ve ısıtılmış deniz suyu havuzu gibi çok sayıda spa hizmetinin de bir arada sunulduğu gelin hamamında rüya gibi beş yıldızlı bir hazırlık aşamasından geçiyor.

VİDEOLAR

Get better rates or book using Jumeirah Sirius Points

Tell me more +Show Less -

{{Property.SearchTitle}} {{Property.CheckInDateText}} - {{Property.CheckOutDateText}}{{Property.NightsText}}

{{Rate.DailyRateText}} {{Rate.Currency}} {{Rate.DailyRate | number:2}} {{Rate.RoomPlanName}} {{Rate.EarnSiriusPoints}}

{{Rate.NightsText}}{{Rate.Currency}}{{Rate.TotalAmountAfterTax | number:2}}{{Rate.TaxesAndFeesText}}

{{Rate.PriceBreakDownText}}

  • {{Rate.BestAvailableRateText}}{{Rate.Currency}}{{Rate.DailyRate | number:2}}
  • {{Rate.DailyTaxText}}{{Rate.Currency}}{{Rate.DailyTax | number:2}}
  • {{Rate.TotalRateText}}{{Rate.Currency}}{{Rate.DailyTotalRate | number:2}}

{{Rate.RoomPlanName}}

{{Rate.TermsAndConditionsHeading}}

Close

{{Property.SearchTitle}}