Konaklama/Odalarımız

 • Single room
  Superior Odalarımız
  Modern teknoloji ile donatılmış odalarda rahatlık ve şıklığı bir arada sunarken, odalarımızda konfor ve rahatınız için banyo terlikleri, yastık menüsü, LCD ekran TV, elektronik kasa, minibar, merkezi sistem klima ve yüksek hızda kablosuz internet erişimi bulunmaktadır.

  Detaylar
 • Double room
  Ana Bina Standart Oda
  Size huzur verecek soft renklerle dekore edilmiş standart odalarımızda kısmen deniz manzarası var olup, konfor ve rahatınız için banyo terlikleri, yastık menüsü, LCD ekran TV, elektronik kasa, minibar, merkezi sistem klima ve yüksek hızda kablosuz internet erişimi bulunmaktadır.
  Detaylar
 • Deluxe One-bedroom Suite
  Bahçe Standart Oda
  Modern ve davetkar dizayn edilmiş, ihtiyacınız için her detayın düşünülerek hazırlandığı odalarımızda konfor ve rahatınız için; banyo seti, yastık menüsü, LCD ekran TV, elektronik kasa, minibar, merkezi sistem klima ve yüksek hızda kablosuz internet erişimi bulunmaktadır.

  Detaylar
 • Deluxe Two-bedroom Suite
  Kral Dairesi
  Otelimizin 3. katında bulunan King Suit odalarımız, eşsiz deniz manzarası ile sizi mavinin en güzel tonlarına davet ediyor. Yaz akşamlarının keyfini yaşayabileceğiniz geniş bir teras, şık ve modern çizgilerden oluşan tasarımı ile kendinizi ayrıcalıklı hissedeceksiniz.
  Detaylar
 • Royal Suite
  Ana Bina Deniz Suit
  Ege Denizi'nin eşsiz mavi tonlarından oluşan manzarasıyla kendinizi şımartacağınız konfora sahip suit odalarımız; soft renklerle dekore edilmiş ferah oturma odası ve yatak odasından oluşur.

  Detaylar
 • King Suite
  Bahçe Deniz Suit
  Bahçe içinde deniz ve havuz manzaralı, yeni odalarımızda konfor ve rahatınız için vip banyo seti, yastık menüsü, LCD ekran TV, elektronik kasa, minibar, merkezi sistem klima ve yüksek hızda kablosuz internet erişimi bulunmaktadır.

  Detaylar
 • Royal Suite
  Bahçe Corner Suit
  Bahçe manzaralı yeni odalarımızda konfor ve rahatınız için banyo seti, yastık menüsü, LCD ekran TV, elektronik kasa, minibar, merkezi sistem klima ve yüksek hızda kablosuz internet bulunmaktadır.


  Detaylar
 • Royal Suite
  Junior Suit
  Otelimizin 3. katında bulunan Junior Suitlerimiz, evinizdeki konforu sizlerle buluşturuyor. Balkonunuzdan doyumsuz Ilıca Koyu'nu seyredebileceğiniz Junior Suitlerimiz oldukça geniş yatak odası ve oturma odasından oluşmaktadır.

  Detaylar
 • Royal Suite
  Corner Suit
  Corner Suit odalarımız bahçe manzaralı olup geniş bir oturma odası ve yatak odasından oluşmaktadır. Konfor ve rahatınız için ihtiyaç duyabileceğiniz özel banyo ürünleri, bornoz & banyo terlikleri, yastık menüsü, LCD ekran TV, elektronik kasa, minibar, merkezi sistem klima, yüksek hızda kablosuz internet bulunmaktadır.
  Detaylar
 • Royal Suite
  Aile Odaları
  Otelimizin lobby katında bulunan bahçe manzaralı ve dublex aile odalarımız; giriş katında oturma odası ve banyo, üst katta yatak odasından oluşur. Sigara içilmeyen odalarımızda konfor ve rahatınız için bornoz & banyo terlikleri, yastık menüsü, LCD ekran TV, elektronik kasa, minibar, merkezi sistem klima bulunmaktadır.
  Detaylar
 • Royal Suite
  Aile Suit
  Aile Suit odalarımız, alt katta geniş bir oturma odası, çocuk yatağı ve banyo, üst katta ebeveyn yatak odası ve banyodan oluşur. Sigara içilmeyen odalarımızda bornoz & banyo terlikleri, yastık menüsü, LCD ekran TV, elektronik kasa, minibar, merkezi sistem klima ve kablosuz internet erişimi bulunmaktadır.
  Detaylar
 • Royal Suite
  Loca Suit
  Lüks bir kaçış yapmak isteyen misafirlerimize kendilerini dinlemeleri ve özel olmalarını sağlamak için sofistike bir ortam yarattık.Sakız Adasından gelen meltem esintisi sırtınızı okşarken, eşsiz manzarada şarabınızı yudumlamanın keyfine doyamayacaksınız.

  Detaylar
 • Royal Suite
  Loca Room
  Lüks bir kaçış yapmak isteyen misafirlerimize kendilerini dinlemeleri ve özel olmalarını sağlamak için güzel bir ortam yarattık.Eşsiz deniz manzarasında şarabınızı yudumlamanın keyfine doyamayacaksınız.

  Detaylar